Голям капацитет: този автоматичен дозатор за дезинфектант за ръце има голям капацитет от 1000 мл, подходящ за употреба с различни дезинфекциращи течности и дезинфектанти за ръце, за ежедневна и професионална употреба, идеален за дома, хотели, болници или други обществени места.
Удобно и хигиенично: просто поставете ръката си под сензора, за да стартирате дозатора за сапун. Можете ефективно да избегнете кръстосана инфекция, без да докосвате дозатора. Подходящ за обществени места като офиси, хотели, болници, медицински заведения, училища и др.

| Номер на артикул: | F1307 с подова стойка |
| Размер на дозатора за сапун: | 120x120x260 мм |
| Цвят на дозатора за сапун: | Бяло |
| Капацитет на дозатора за сапун: | 1000 мл |
| Материал на дозатора за сапун: | 100% девствена ABS инженерна пластмаса |
| Бутилка за дозатор на сапун: | Многократно пълнител |
| Тегло на диспенсъра за сапун: | 0,90 кг |
| Захранване от: | Батерия размер 4*C или адаптер 110V/220V |
| Подова стойка: | Материал на тавата: Метал с прахово покритие Материал на тръбата: Алуминий с прахово покритие Материал на основата на стойката: Стомана с прахово покритие |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Дозировка за употреба: | 1-Помпа за течности: 1 мл всеки път |
| 2-пяна помпа: 0,8 мл всеки път | |
| 3-пръскаща помпа: 0,8 мл всяко впръскване | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Опаковка: | 1 комплект/кашон |
| Размер на картонената опаковка: | 36X34X20см |
| СЗ/ЗЗ: | 5,6/6,2 кг |
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.