Автоматично управление със сензор: безконтактната машина за дезинфекция на ръце е проектирана да разпръсква дезинфектант за ръце или алкохол и да осигурява автоматично дозиране на спрея, което позволява бърза и лесна дезинфекция на ръцете и постига оптимална хигиена на ръцете.
Удобно и хигиенично: просто поставете ръката си под сензора, за да стартирате дозатора за сапун. Можете ефективно да избегнете кръстосана инфекция, без да докосвате дозатора. Подходящ за обществени места като офиси, хотели, болници, медицински заведения, училища и др.
| Номер на артикул: | DAZ-BOX с подова стойка |
| Размер на продукта: | 410x200x120 мм |
| Цвят: | Сребро |
| Капацитет: | 2500 мл |
| Материал: | Метал с прахово покритие |
| Време за дозиране: | 0,2-0,5 секунди |
| Разстояние на дозиране | 1,5-3 инча |
| Подова стойка: | Материал на тавата: Метал с прахово покритие Материал на тръбата: Алуминий с прахово покритие Материал на основата на стойката: Стомана с прахово покритие |
| Тип помпа: | Капка/Спрей/Пяна по избор |
| Електрическо захранване 1: | DC електрически |
| Електрическо захранване 2: | 4*C батерии |
| Дълъг живот на батерията: | >30 000 цикъла |
| Сертификат | CE, RoHS, FCC |
| Опаковка: | 1 комплект/кашон |
| Размер на картонената опаковка: | 47X36.5X39.5 см |
| СЗ/ЗЗ: | 9,5/10,35 кг |




От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.