Аерозолен дозаторе устройство, което може да подобри качеството на въздуха в жилищни и работни пространства, автоматично да пречиства въздуха и да добавя аромат. То може да елиминира различни миризми във въздуха, да стерилизира и постоянно да поддържа аромата на вътрешния въздух, което е безвредно за човешкото тяло. Подправките се извличат от естествени растения. Естествените аромати имат освежаващ и подхранващ ефект. Използва се за пръскане на аерозолни пълнители, за да се увеличи приятният аромат на тоалетна, хотел, офис, конферентна зала, баня и др.
| Номер на артикул: | ADS01 |
| Размер на продукта: | 212x90x90 мм |
| Цвят: | Бяло |
| Материал: | PP |
| Тегло на продукта: | 185 г |
| Интервал от време: | 5/15/30 минути (регулируемо) |
| Захранване: | 2 x AA батерии (не са включени) |
| Дозировка: | 0,1 мл |
| Монтаж: | Стенен, Настолен |
| Съвместим аерозолен капацитет: | 300 мл |
| Съвместим размер на аерозола (В x Диаметър): | Приблизително 14 x 6,5 см |
| Приложение: | домашна баня, обществена тоалетна, хотел, ресторант и други |
| Включен пакет:: | 1 x АвтоматиченАерозолен дозатор(батерията и аерозолът не са включени) |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Опаковка: | 24 бр./кашон, безопасна опаковка |
| Размер на картонената опаковка: | 50X38X22 см |
| СЗ/ЗЗ: | 4,39/4,98 кг |
КомпанияПроцес на контрол на качеството на дозаторите за сапун
1. Проверка на суровини и резервни части, 100% успешно преминаване
2. Инспекция на производствения процес, 100% преминаване
3. Тест на готови продукти, като захранване, калибриране и измерване на температурата, функция на помпата и др., 100% успеваемост
Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd е опитен производител, разположен в Шенжен, Китай, с модерни производствени машини, опитен екип за научноизследователска и развойна дейност, фабрика, обхващаща повече от 3000 ㎡, ние произвеждаме основно различни дозатори за дезинфектант за ръце.
Нашите дозатори за сапун имат различни приложения, като например хотели, домове, офиси, училища, търговски центрове и др., със или без измерване на температурата, и могат да бъдат поставени на бюро, стена или статив, и получават много патенти и сертификати като CE, RoHs, FCC.
Ние не само предлагаме продукти, но и предлагаме бързи, цялостни и индивидуални дизайни според изискванията на клиентите. Разполагаме с професионален екип за контрол на качеството и гарантираме, че всички продукти са инспектирани въз основа на критериите за AQL преди изпращане.
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.