Голям капацитет: този автоматичен дозатор за дезинфектант за ръце има голям капацитет от 1200 мл, подходящ за употреба с различни дезинфекциращи течности и дезинфектанти за ръце, за ежедневна и професионална употреба, идеален за дома, хотели, болници или други обществени места.
Удобно и хигиенично: просто поставете ръката си под сензора, за да стартирате дозатора за сапун. Можете ефективно да избегнете кръстосана инфекция, без да докосвате дозатора. Подходящ за обществени места като офиси, хотели, болници, медицински заведения, училища и др.
Автоматично управление със сензор: безконтактната машина за дезинфекция на ръце е проектирана да разпръсква дезинфектант за ръце или алкохол и да осигурява автоматично дозиране на спрея, което позволява бърза и лесна дезинфекция на ръцете и елиминира кръстосаното замърсяване, постигайки оптимална хигиена на ръцете.


| Номер на артикул: | K9 Pro Dual |
| Размер на продукта: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напрежение: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Измерване на разстояние: | 2-10 см |
| Силата на звука: | Регулируемо ниво 1-4 |
| Дозировка: | 0,1-2 мл регулируемо |
| Монтаж: | Стенен монтаж, Настолен монтаж, Статив |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Обхват на измерване: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Температура на алармата: | Регулируем |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Излъчване на 18 езика: | |
| Китайски, английски, испански, японски, португалски, корейски, немски, френски, руски, италиански, арабски, турски, тайландски, камбоджански, индонезийски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Двоен пакет K9 Pro: | 1 бр./цветна кутия; 9 бр./кашон |
| Едноцветната кутия включва: 1x дозатор, 1x тавичка за отцеждане, 1x ръководство, 1x USB кабел, 2x винта за стена. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35см | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Комплект за подова стойка: | 1 бр./кафява кутия; 6 бр./кашон |
| 62X22X36 см | |
| 21/22 кг | |
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.