Голям капацитет: този автоматичен дозатор за дезинфектант за ръце има голям капацитет от 1200 мл, подходящ за употреба с различни дезинфекциращи течности и дезинфектанти за ръце, за ежедневна и професионална употреба, идеален за дома, хотели, болници или други обществени места.
Автоматично управление със сензор: безконтактната машина за дезинфекция на ръце е проектирана да разпръсква дезинфектант за ръце или алкохол и да осигурява автоматично дозиране на спрея, което позволява бърза и лесна дезинфекция на ръцете и елиминира кръстосаното замърсяване, постигайки оптимална хигиена на ръцете.


| Номер на артикул: | K9 Pro Dual |
| Размер на продукта: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напрежение: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Измерване на разстояние: | 2-10 см |
| Силата на звука: | Регулируемо ниво 1-4 |
| Дозировка: | 0,1-2 мл регулируемо |
| Монтаж: | Стенен монтаж, Настолен монтаж, Статив |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Обхват на измерване: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Температура на алармата: | Регулируем |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Излъчване на 18 езика: | |
| Китайски, английски, испански, японски, португалски, корейски, немски, френски, руски, италиански, арабски, турски, тайландски, камбоджански, индонезийски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Двоен пакет K9 Pro: | 1 бр./цветна кутия; 9 бр./кашон |
| Едноцветната кутия включва: 1x дозатор, 1x тавичка за отцеждане, 1x ръководство, 1x USB кабел, 2x винта за стена. | |
| 15,5×15,5×31,5 см | |
| 49x495x35см | |
| 9,45/11,60 кг | |
| Комплект за статив: | 1 бр./кафява кутия; 20 бр./кашон |
| 71X38X32 см | |
| 15,8/16,5 кг | |
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.