Характеристики
Автоматично управление със сензор: безконтактният автоматичен дозатор за сапун е предназначен за разпръскване на дезинфектант за ръце или алкохол и осигурява автоматично дозиране на спрея, което позволява бърза и лесна дезинфекция на ръцете и елиминира кръстосаното замърсяване, постигайки оптимална хигиена на ръцете.
Работи с батерии: този дозатор за алкохолен сапун работи с батерии, може да се захранва и от адаптер. (Не е оборудван с адаптер за зареждане и батерии)
Удобно и хигиенично: просто поставете ръката си под сензора, за да стартирате дозатора за сапун. Можете ефективно да избегнете кръстосана инфекция, без да докосвате дозатора. Подходящ за обществени места като офиси, хотели, болници, медицински заведения, училища и др.
Спецификация
| Технологични параметри | |
| Модел № | F1407 |
| Батерия | 4 батерии размер C или USB кабел |
| Материали | висококачествен ABS+HDPE, нерегенериран |
| Цвят | бяло, други цветове могат да бъдат персонализирани |
| Размер | 121,7x131,5x302 мм |
| Капацитет | 2500 мл |
| Тегло на продукта | 0,95 кг |
| Опаковка | 1 бр./вътрешна кутия; 10 бр./кашон |
| Размер на картонената опаковка | 81X33X36.5 см |
| Видове дюзи | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Разположение | Стенен монтаж, Настолен монтаж, Статив |
Включва:
Диспенсър x1
USB кабел x1
Ръчно x1
Поддържаща катарама x1
Винтове за стенен монтаж x2
Забележки: батериите и адаптерът за зареждане не са включени в комплекта
Приложение:
Автоматичният безконтактен дозатор за сапун Siweiyi се използва широко за дезинфекция на ръце в дома, офиса, хотела, търговския център, училището, болницата и др., като е достъпен за индивидуална и обществена употреба.
Обслужване на клиенти
1. Вашето запитване, свързано с нашите продукти или цена, ще бъде отговорено в рамките на 24 часа.
2. Продължавайте да информирате нашите клиенти за производствения процес и да помагате за организирането на проверка на качеството, ако е необходимо.
3. Едногодишна гаранция и отговорно следпродажбено обслужване.
4. Професионален екип по продажби и инженери, който да осигури добро преживяване при покупка.
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.