Характеристики
Автоматично управление със сензор: безконтактната машина за дезинфекция на ръце е проектирана да разпръсква дезинфектант за ръце или алкохол и да осигурява автоматично дозиране на спрея, което позволява бърза и лесна дезинфекция на ръцете и елиминира кръстосаното замърсяване, постигайки оптимална хигиена на ръцете.
Удобно и хигиенично: просто поставете ръката си под сензора, за да стартирате дозатора за сапун. Можете ефективно да избегнете кръстосана инфекция, без да докосвате дозатора. Подходящ за обществени места като офиси, хотели, болници, медицински заведения, училища и др.
Спецификация
| Номер на артикул: | F1307 |
| Размер на продукта: | 120x120x260 мм |
| Цвят: | Бяло |
| Капацитет: | 1000 мл |
| Материал: | 100% девствена ABS инженерна пластмаса |
| Бутилка: | Многократно пълнител |
| Тегло на продукта: | 0,90 кг |
| Захранване от: | 4 бр. батерии размер C или адаптер 110V/220V * Батериите не са включени |
| Монтаж: | Стенен/Подова стойка |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Дозировка за употреба: | 1-Помпа за течности: 1 мл всеки път |
| 2-пяна помпа: 0,8 мл всеки път | |
| 3-пръскаща помпа: 0,8 мл всяко впръскване | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Опаковка: | 1 бр./кафява кутия; 15 бр./кашон |
| Размер на картонената опаковка: | 65,5X41X29 см |
| СЗ/ЗЗ: | 13,80/14,50 кг |
Списък за опаковане:
Диспенсър x1
USB кабел x1
Ръчно x1
Винтове за стенен монтаж x2
Поддържаща катарама x 1
Забележки: батериите и USB адаптерът не са включени в комплекта
Осигуряване на качеството:
1. Всеки производствен процес се проверява от нашия екип за контрол на качеството
2. Качеството е гарантирано от професионален инженер
3. CE, FCC, ROHS сертификати, одобрени и притежаващи собствени патенти
Обслужване на клиенти
1. Вашето запитване, свързано с нашите продукти или цена, ще бъде отговорено в рамките на 24 часа.
2. Продължавайте да информирате нашите клиенти за производствения процес и да им помагате да организират проверка на качеството, ако е необходимо.
3. Едногодишна гаранция и отговорно следпродажбено обслужване.
4. Професионален екип по продажби и инженери, който да осигури добро преживяване при покупка.
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.