Видео
Спецификация
| Номер на артикул: | F1303 Неръждаема стомана |
| Размер на продукта: | 120x120x260 мм |
| Цвят: | Бяло |
| Капацитет: | 1000 мл |
| Материал: | Неръждаема стомана |
| Бутилка: | Многократно пълнител |
| Тегло на продукта: | 1,25 кг |
| Захранване от: | Батерия размер 4*C или адаптер 110V/220V |
| Монтаж: | Стенен/Подова стойка |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Дозиране с помпа: | 1-Помпа за течности: 1 мл всеки път |
| 2-пяна помпа: 0,8 мл всеки път | |
| 3-пръскаща помпа: 0,8 мл всяко впръскване | |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Опаковка: | 1 бр./кафява кутия; 15 бр./кашон |
| Размер на картонената опаковка: | 65,5X41X29 см |
| СЗ/ЗЗ: | 19,50/20,50 кг |
Списък за опаковане:
Диспенсър x1
USB кабел x1
Ръчно x1
Поддържаща катарама x1
Винтове за стенен монтаж x2
Приложение:
Автоматичният безконтактен дозатор за сапун Siweiyi се използва широко за дезинфекция на ръце в дома, офиса, хотела, търговския център, училището, болницата и др., като е достъпен за индивидуална и обществена употреба.
ЧЗВ
В: Гарантирано ли е качеството?
A: Имаме повече от 10 години опит в производството и продажбите и всички продукти имат 12 месеца гаранция.
В: Можем ли да поръчаме само мостри за тестване, преди да направим поръчка?
A: Разбира се, поръчката за проба е приемлива за нас.
В: Какъв метод на плащане приемате?
A: Стандартни условия: T/T предварително. Голямо количество: L/C при виждане.
Малка сума, като такси за проби: Paypal и Western Union.
В: Как обикновено изпращате стоките? И колко време отнема доставката?
A: За мостри и малки поръчки, експресно, обикновено отнема 3-5 дни. За големи поръчки, ако имате спешна нужда, можем да изпратим стоки по въздух. Ако искате да спестите разходи за превоз, можем да ги изпратим по море, което отнема около 30-50 дни, в зависимост от вашата дестинация.
В: Приемате ли OEM и ODM?
A: Да, можем да персонализираме продуктите, етикетите, опаковката.
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.