Видео
Спецификация
| Номер на артикул: | K9 Pro Plus |
| Размер на продукта: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напрежение: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Измерване на разстояние: | 2-10 см |
| Силата на звука: | Регулируемо ниво 1-4 |
| Дозировка: | 0,1-2 мл регулируемо |
| Монтаж: | Стенен монтаж, Настолен монтаж, Статив |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Обхват на измерване: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Температура на алармата: | Регулируем |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Излъчване на 18 езика: | |
| Китайски, английски, испански, японски, португалски, корейски, немски, френски, руски, италиански, арабски, турски, тайландски, камбоджански, индонезийски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Опаковка: | 1 бр./цветна кутия; 9 бр./кашон |
| Цветна кутия включва: | Диспенсър x1, USB кабел x1, Ръководство x1, Поддържаща катарама x1 Винтове за стенен монтаж x2 Тавичка за капки x1 Фуния x1 Тава за заден капак x1 Количество в кашон: 9 бр./кашон Размер на главния кашон: 49x49x36 см Тегло: 11,6 кг/кашон Забележки: батериите и USB адаптерът не са включени в комплекта |
| Размер на цветната кутия: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Размер на картонената опаковка: | 49x495x36см |
| СЗ/ЗЗ: | 9,45/11,60 кг |
Характеристики:
1. Може да се постави на бюро, стена, статив
2. Поддържа 18 езика
3. Източници на захранване: USB, 4 бр. AA или 2 бр. 18650 батерии
4. Самостоятелен патент, CE, ROHS, FCC одобрен
5. Много дюзи: спрей, капка, пяна
7. Налични са OEM и ODM


Обслужване на клиенти:
1. Вашето запитване, свързано с нашите продукти или цена, ще бъде отговорено в рамките на 24 часа.
2. Продължавайте да информирате нашите клиенти за производствения процес и да помагате за организирането на проверка на качеството, ако е необходимо.
3. Едногодишна гаранция и отговорно следпродажбено обслужване.
4. Професионален екип по продажби и инженери, който да осигури добро преживяване при покупка.
Осигуряване на качеството:
1. Всеки производствен процес се проверява от нашия екип за контрол на качеството
2. Качеството е гарантирано от професионален инженер
3.CE, FCC, ROHS сертификати, одобрени и притежаващи собствени патенти
4. Едногодишна гаранция
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.