Видео
Спецификация
| Номер на артикул: | K9 Pro Plus с Wifi от приложението Tuya |
| Размер на продукта: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напрежение: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Измерване на разстояние: | 2-10 см |
| Силата на звука: | Регулируемо ниво 1-4 |
| Дозировка: | 0,1-2 мл регулируемо |
| Монтаж: | Стенен монтаж, Настолен монтаж, Статив |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Обхват на измерване: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Температура на алармата: | Регулируем |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Излъчване на 18 езика: | |
| Китайски, английски, испански, японски, португалски, корейски, немски, френски, руски, италиански, арабски, турски, тайландски, камбоджански, индонезийски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Опаковка: | 1 бр./цветна кутия; 9 бр./кашон |
| Цветна кутия включва: | 1x диспенсър, 1x тавичка за отцеждане, 1x ръководство, 1x USB кабел, 2x винта за стена. |
| Размер на цветната кутия: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Размер на картонената опаковка: | 49x495x36см |
| СЗ/ЗЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Предимства: | |
| * Превключване на езици | * Регулируема доза |
| * Регулируемо ниво на звука | * Запис на данни от измерване на температурата |
| * Настройка на капацитета | * Едно приложение може да контролира множество функции |

Автоматично управление със сензор: този безконтактен дозатор за дезинфектант за ръце е предназначен за разпръскване на дезинфектант за ръце или алкохол и осигурява автоматично дозиране на спрея, което позволява бърза и лесна дезинфекция на ръцете и елиминира кръстосаното замърсяване, постигайки оптимална хигиена на ръцете.
Стенен стил: стенният дозатор за сапун работи добре, за да поддържа повърхността на плота чиста.
Работи с батерии и се презарежда: този дозатор за алкохолен сапун работи с батерии, може да се захранва и от адаптер. (Не е оборудван с адаптер за зареждане и батерии)
Наличен Wi-Fi: поддържа се от приложението Tuya, което можете да изтеглите на мобилните си телефони. С него можете да контролирате всички функции, лесно и удобно.
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.