Видео
Характеристики:
Измерване на температура на дълги разстояния: с висококачествен сензор вътре, термометърът и дозаторът за течен сапун K9 Pro F може да следи температура до 3 м, много подходящ за употреба в обществени места, като училище, хотел, болница, търговски център и др.
Стенен монтаж: Автоматичният дозатор за дезинфекция на стената работи добре за поддържане на чистотата и безпорядъка на повърхността на плота.
Работи с батерии и се презарежда: този дозатор за алкохолен сапун се захранва с батерии AA или 18650, а също така може да се захранва с адаптер. (Не е оборудван с адаптер за зареждане и батерии).
Удобно и хигиенично: просто поставете ръката си под сензора, за да стартирате автоматичния дозатор за сапун. Можете ефективно да избегнете кръстосана инфекция, без да докосвате дозатора. Подходящ за обществени места като офиси, хотели, болници, медицински заведения, училища и др. Измерва температурата на ръцете и челото едновременно.


| Номер на артикул: | K9 Pro F |
| Размер на продукта: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напрежение: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Измерване на разстояние: | 3m |
| Силата на звука: | Регулируемо ниво 1-4 |
| Дозировка: | 0,1-2 мл регулируемо |
| Монтаж: | Стенен монтаж, Настолен монтаж, Статив |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Обхват на измерване: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Температура на алармата: | Регулируем |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Излъчване на 18 езика: | |
| Китайски, английски, испански, японски, португалски, корейски, немски, френски, руски, италиански, арабски, турски, тайландски, камбоджански, индонезийски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Опаковка: | 1 бр./цветна кутия; 9 бр./кашон |
| Цветна кутия включва: | Диспенсър x1, USB кабел x1, Ръководство x1, Поддържаща катарама x1, Винтове за монтаж на стена x2, Тавичка за капки x1, Фуния x1, Задна тавичка x1, Количество в кашон: 9 бр./кашонРазмер на главния кашон: 49x495x35 смТегло: 11,6 кг/кашон Забележки: батериите и USB адаптерът не са включени в комплекта |
| Размер на цветната кутия: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Размер на картонената опаковка: | 49x495x35см |
| СЗ/ЗЗ: | 9,45/11,60 кг |
| Номер на артикул: | K9 Pro F |
| Размер на продукта: | 121,7×131,5×302 мм |
| Напрежение: | 5V 2A |
| Капацитет: | 1200 мл |
| Измерване на разстояние: | 3m |
| Силата на звука: | Регулируемо ниво 1-4 |
| Дозировка: | 0,1-2 мл регулируемо |
| Монтаж: | Стенен монтаж, Настолен монтаж, Статив |
| Тип помпа: | Опционално (Пускане/Капка/Пена помпа) |
| Обхват на измерване: | 30℃-39℃ (86℉-102.2℉) |
| Температура на алармата: | Регулируем |
| Сертификат: | CE, ROHS, FCC |
| Излъчване на 18 езика: | |
| Китайски, английски, испански, японски, португалски, корейски, немски, френски, руски, италиански, арабски, турски, тайландски, камбоджански, индонезийски, бенгалски, хинди, виетнамски | |
| Опаковка: | 1 бр./цветна кутия; 9 бр./кашон |
| Цветна кутия включва: | Диспенсър x1, USB кабел x1, Ръководство x1, Поддържаща катарама x1, Винтове за монтаж на стена x2, Тавичка за капки x1, Фуния x1, Задна тавичка x1, Количество в кашон: 9 бр./кашонРазмер на главния кашон: 49x495x35 смТегло: 11,6 кг/кашон Забележки: батериите и USB адаптерът не са включени в комплекта |
| Размер на цветната кутия: | 15,5×15,5×31,5 см |
| Размер на картонената опаковка: | 49x495x35см |
| СЗ/ЗЗ: | 9,45/11,60 кг |
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.