| Размер | 126,2*182,2*271,5 мм |
| Материал | ПП пластмаса |
| Цвят | Бяло |
| Капацитет | 1000 мл |
| Захранване | AA/ 18650 батерии и USB електрически |
| Включи | дозатор x1 |
| USB кабел x1 | |
| Ръчно x1 | |
| Поддържаща катарама x1 | |
| Винтове за стенен монтаж x2 | |
| Тавичка за капки x1 | |
| Фуния x1 | |
| Тава за заден капак x1 | |
| Количество в картонена опаковка | 12 бр./кашон |
| Размер на главната картонена кутия | 57×44,5×33,5 см |
| Тегло | 12,2 кг/кашон |
| Забележки | батериите и USB адаптерът не са включени в комплекта |


Характеристики:
Автоматично управление със сензор: безконтактният дозатор за дезинфекционен сапун за ръце е предназначен за дезинфектант за ръце, гел или алкохол и осигурява автоматично дозиране на спрей, което позволява бърза и лесна дезинфекция на ръцете и елиминира кръстосаното замърсяване.
Множество възможности за поставяне: може да се постави на бюро, както и да се монтира на стена или статив, което е удобно за използване на различни места.
Работи с батерии и се презарежда: този дозатор за алкохолен сапун се захранва от 4 бр. AA или 2 бр. 18650 батерии, може да се захранва и чрез Type-C кабел. (Не е оборудван с адаптер за зареждане и батерии)
Удобно и хигиенично: просто поставете ръката си под сензора, за да стартирате диспенсъра, можете ефективно да избегнете кръстосана инфекция. Подходящ е за обществени места като офиси, хотели, болници, медицински заведения, училища и др.
От създаването си, нашата фабрика разработва продукти от първа световна класа, придържайки се към принципа
качеството на първо място. Нашите продукти са спечелили отлична репутация в индустрията и ценно доверие сред нови и стари клиенти.